تلگرام-Telegram

 

دسته بندی:

نصب مستقیم:

6

حجم:

17.7مگابایت

نسخه برنامه:

16263

مارکت منتشر شده:

گوگل پلی استور

پیام های فوری فوری – ساده، سریع، امن و همگام سازی در همه دستگاه های شما. بیش از 200 میلیون کاربر فعال در چهار سال.

FAST: Telegram سریعترین برنامه پیام رسانی در بازار است که مردم را از طریق یک شبکه منحصر به فرد و متشکل از مراکز داده در سراسر جهان متصل می کند.

SYNCED: شما می توانید پیام های خود را از تمام دستگاه های خود در یک بار دسترسی پیدا کنید. شروع به تایپ کردن بر روی گوشی خود و پایان پیام از قرص یا لپ تاپ خود را. هرگز اطلاعات خود را از دست ندهید.

نامحدود: شما می توانید رسانه ها و فایل ها را بدون محدودیت در نوع و اندازه خود ارسال کنید. تمام تاریخچه گپ خود را به فضای دیسک بر روی دستگاه شما نیاز ندارد و به طور صحیح در ابر تلگراف ذخیره می شود تا زمانی که به آن نیاز دارید.

SECURE: ما مأموریت خود را برای ارائه بهترین امنیت همراه با سهولت استفاده از آن ساخته ایم. همه چیز در Telegram، از جمله چت، گروه، رسانه ها و غیره، با استفاده از ترکیبی از رمزگذاری AES متقارن 256 بیتی، رمزگذاری RSA 2048 بیتی و مبادله ایمنی امن Diffie-Hellman رمزگذاری شده است.

قدرتمند: شما می توانید چت گروهی را برای 200،000 عضو ایجاد کنید، فیلم های بزرگ، اسناد هر نوع (. DOC، .MP3، .ZIP، و غیره)، و حتی ربات ها را برای انجام وظایف خاص تنظیم کنید. این ابزار مناسب برای میزبانی جوامع آنلاین و هماهنگ کردن کار گروهی است.

RELIABLE: ساخته شده برای ارائه پیام های خود را در حداقل بایت ممکن است، Telegram قابل اطمینان ترین سیستم پیام رسانی که تا به حال ساخته شده است. این حتی در ضعیف ترین اتصالات تلفن همراه کار می کند.

FUN: Telegram دارای ابزار قدرتمند برای ویرایش عکس و ویدئو و یک پلتفرم باز / GIF برای پاسخگویی به نیازهای بیانگر شماست.

SIMPLE: در حالی که ارائه یک مجموعه بی نظیر از ویژگی های، ما مراقبت های زیادی را برای حفظ رابط کاربری تمیز. با طراحی مینیمالیستی، Telegram نازک و آسان برای استفاده است.

100٪ رایگان و بدون تبلیغات: Telegram رایگان است و همیشه رایگان است. ما قصد نداریم تبلیغات و یا هزینه اشتراک را معرفی کنیم.

خصوصی: ما حریم خصوصی شما را جدی می گیریم و هرگز به اشخاص ثالث دسترسی نداریم به اطلاعات شما.

برای کسانی که بیشترین حریم خصوصی را دارند، Telegram رازهای دلخواه را ارائه می دهد. پیام های مخفی چت را می توان به طور خودکار از هر دو دستگاه های شرکت کننده خود برنامه ریزی کرد. به این ترتیب شما می توانید تمام انواع محتوای ناپدید – پیام ها، عکس ها، فیلم ها و حتی فایل ها را ارسال کنید. چت های مخفی از رمزنگاری پایان دادن به پایان استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که پیام تنها توسط گیرنده مورد نظر آن قابل خواندن است.

ما همچنان گسترش مرزهای آنچه را که می توانید با یک برنامه پیامرسانی انجام دهید. سالها را برای پیامبران مسن تر برای رسیدن به تلگراف انتظار نداشته باشید – امروز به انقلاب پیوست.

به این پست امتیاز میدهد؟

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود

اجازه دهید این پست را بهبود ببخشیم

avatar
  اشتراک در  
به من اطلاع بده!